Opinie

Drodzy Państwo,

Nie lubimy się chwalić jednak ten dział strony powstał za namową i na Państwa życzenie. Bardzo dziękujemy za zaufanie i te przemiłe słowa kierowane do nas, które są jednocześnie zwieńczeniem naszego zaangażowania w świadczone dla Państwa usługi.

Informujemy, że podziękowania wpisywane w poniższy formularz podziękowań pojawią się następnego dnia.

Tutaj możecie Państwo wyrazić swoją opinię lub zamieścić podziękowania:

Please complete the required fields.
apokalipsa12 stycznia 2021

"Jeszcze raz chciałbym podziękować za organizację uroczystości pogrzebowych mojej Ciotki Heleny Lidii Choteckiej. Chciałbym również podziękować zespołowi , osobom biorących udział w ceremonii na cmentarzu. Dzięki ich postawie, zachowaniu itp. ta smutna ceremonia nabrała wyższego wymiaru. Bardzo dziękuję w imieniu rodziny Choteckich."

Bogusław Chotecki
apokalipsa16 lipca 2020

"Bardzo dziękujemy za wsparcie i opiekę w tym trudnym dla nas czasie. Daliście nam ogromne poczucie bezpieczeństwa, szacunku i troski. Dziękujemy.."

Joanna Ostałowska
apokalipsa9 stycznia 2020

"W imieniu własnym oraz mojego Taty i brata pragnę Państwu gorąco podziękować za przygotowanie oraz realizację pogrzebu mojej Mamy śp. Kamili Frenkiel- Mortka, który odbył się w dniu wczorajszym w Warszawie na cmentarzu Północnym. Dziękuję przede wszystkim za taktowną obsługę Pani w biurze Zakładu Pogrzebowego w Legionowie, Panom za profesjonalne zachowanie i pracę wczoraj w Kościele i na cmentarzu. Dziękuję, że byli Państwo z nami w tak trudnym dla nas czasie. "

Dorota Mortka
apokalipsa8 lipca 2019

"Chciałam Państwu serdecznie podziękować. Wasz profesjonalizm i zrozumienie są z Wami od momentu wejścia do Waszego zakładu aż do końca ceremonii. Jestem naprawdę szczerze zachwycona Waszym podejściem do tej smutnej dla każdego chwili. Jeszcze raz serdecznie dziękuję. "

Małgorzata Czarnecka
apokalipsa15 czerwca 2019

"Z całego serca pragnę podziękować za profesjonalne zorganizowanie uroczystości pogrzebowej mojej Mamy. Od samego początku tj. od momentu zabrania zwłok aż do wyjścia z sali po konsolacji wszystkie sprawy załatwiane były szybko, dyskretnie i perfekcyjnie. Na każdym etapie spotykałam się z dużą kulturą osobistą, taktem oraz profesjonalizmem pracowników zakładu. Jeszcze raz serdecznie dziękuję Anna z Rodziną"

Anna Rusak
apokalipsa15 marca 2019

"Szanowni Panstwo, bardzo dziekuje za zorganizowanie dla mnie tak smutnej uroczystosci. Wszystkie sprawy zostaly zalatwione zgodnie z ustaleniami , nie musialam przebyc w tak trudnym czasie dla mnie i rodziny tej drogi formalnosci ,organizacji .Jestem zarowno ja ,jak i zgromadzeni zalobnicy pod wrazeniem wielkiej kultury ,szacunku i zachowania w szczegolnosci Panow obslugujacych uroczystosc na calej ostatniej drodze mojej ukochanej Mamy. Janiny Glazewskiej . Z takim szacunkiem i elegancja wniesiono trumne do kosciola , odbierano i ukladano wience i wiazanki od zalobnikow ,nastepnie Ci Panowie z wielka powaga i szacunkiem stali w bliskosci trumny. Pieknie i ze smakiem ulozono wience na plycie grobu.Najdrobniejsze szczegoly ,jak pojemnik z ziemia ,dyskretna muzyka byly przygotowane i wykonane z eleganncja ,taktem i empatia przez Panstwa firme .Pogrzeb mojej ukochanej Mamy byl 9 marca 2019 i w tym samym dniu otrzymalismy wiadomosc o smierci ojca mojego meza. Bedac pod wrazeniem dzialania Panstwa ,wszechstronnej pomocy i kultury rodzina postanowila skorzystac z uslug Panstwa firmy . Bardzo dziekuje za wszystko Danuta Jozwiak z rodzina "

Danuta Jozwiak