Opinie

Drodzy Państwo,

Nie lubimy się chwalić jednak ten dział strony powstał za namową i na Państwa życzenie. Bardzo dziękujemy za zaufanie i te przemiłe słowa kierowane do nas, które są jednocześnie zwieńczeniem naszego zaangażowania w świadczone dla Państwa usługi.

Informujemy, że podziękowania wpisywane w poniższy formularz podziękowań pojawią się następnego dnia.

Tutaj możecie Państwo wyrazić swoją opinię lub zamieścić podziękowania:

[user-submitted-posts]
apokalipsa3 maja 2021

"Serdecznie dziękuję pracownikom Zakładu Pogrzebowego "Apokalipsa" w Legionowie za profesjonalne przygotowanie pogrzebu mojego taty, Kazimierza Nizińskiego. Państwa wsparcie we wszystkich kwestiach formalnych i organizacyjnych było nieocenione."

admin
apokalipsa22 kwietnia 2021

"PODZIĘKOWANIE Śmierć bliskiej osoby jest bardzo trudnym doświadczeniem, na które nie jesteśmy gotowi. Dlatego tą drogą pragniemy serdecznie podziękować Zakładowi Pogrzebowemu "Apokalipsa", a zwłaszcza Pani Ani za życzliwość, zrozumienie i ogromny trud włożony w załatwienie wszystkich niezbędnych formalności, oraz perfekcyjne przygotowanie ceremonii pożegnania oraz pogrzebu Śp. Małgorzaty Urbaniak. Pani Ania swoim ciepłem oraz zaangażowaniem nie szczędziła nam swojego czasu i serca, aby cała oprawa, w tym trudnym czasie pandemii wykonana została na najwyższym poziomie z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Służyła nam pomocą bez względu na porę dnia czy nocy udowadniając, że pieniądze ie są najważniejsze. Dziękujemy również pracownikom zakładu 'Apokalipsa" za pełen profesjonalizm oraz szacunek oddany zmarłej. Pani Aniu, Panie Wiesławie Dziękujemy Bartosz Kolanko, Iwona Juraszek Legionowo 13.04.2021"

admin
apokalipsa12 stycznia 2021

"Jeszcze raz chciałbym podziękować za organizację uroczystości pogrzebowych mojej Ciotki Heleny Lidii Choteckiej. Chciałbym również podziękować zespołowi , osobom biorących udział w ceremonii na cmentarzu. Dzięki ich postawie, zachowaniu itp. ta smutna ceremonia nabrała wyższego wymiaru. Bardzo dziękuję w imieniu rodziny Choteckich."

admin
apokalipsa16 lipca 2020

"Bardzo dziękujemy za wsparcie i opiekę w tym trudnym dla nas czasie. Daliście nam ogromne poczucie bezpieczeństwa, szacunku i troski. Dziękujemy.."

admin
apokalipsa9 stycznia 2020

"W imieniu własnym oraz mojego Taty i brata pragnę Państwu gorąco podziękować za przygotowanie oraz realizację pogrzebu mojej Mamy śp. Kamili Frenkiel- Mortka, który odbył się w dniu wczorajszym w Warszawie na cmentarzu Północnym. Dziękuję przede wszystkim za taktowną obsługę Pani w biurze Zakładu Pogrzebowego w Legionowie, Panom za profesjonalne zachowanie i pracę wczoraj w Kościele i na cmentarzu. Dziękuję, że byli Państwo z nami w tak trudnym dla nas czasie. "

admin
apokalipsa8 lipca 2019

"Chciałam Państwu serdecznie podziękować. Wasz profesjonalizm i zrozumienie są z Wami od momentu wejścia do Waszego zakładu aż do końca ceremonii. Jestem naprawdę szczerze zachwycona Waszym podejściem do tej smutnej dla każdego chwili. Jeszcze raz serdecznie dziękuję. "

admin