Apokalipsa SC

Opinie

Drodzy Państwo, Nie lubimy się chwalić jednak ten dział strony powstał za namową i na Państwa życzenie. Bardzo dziękujemy za zaufanie i te przemiłe słowa kierowane do nas, które są jednocześnie zwieńczeniem naszego zaangażowania w świadczone dla Państwa usługi. Informujemy, że podziękowania wpisywane w poniższy formularz podziękowań pojawią się następnego dnia.

Organizacja pogrzebu Mamy

Rated 5,0 out of 5
2023-10-13

Składam serdeczne podziękowania zespołowi “Apokalipsa” w Nowym Dworze Mazowieckim za zorganizowanie pogrzebu Mamy w dniu 04.09.2023. Na uwagę zasługuje profesjonalizm pracowników, dzięki którym odprowadzenie bliskiej nam Osoby na miejsce wiecznego spoczynku odbyło się w sposób godny i uroczysty. Jesteśmy wdzięczni pani Edycie za wszelkie wsparcie, rady i niezwykle sprawne dopełnienie formalności. Dziękujemy Państwu za wyrazy życzliwości w tym bolesnym dla nas czasie.

Joanna 7 września 2023 r.

Joanna
0,0
Rated 0,0 out of 5
0,0 out of 5 stars (based on 0 reviews)
Świetny0%
Dobry0%
Zadowalający0%
Kiepski0%
Zły0%

Bardzo dziękujemy za wsparcie i opiekę w tym trudnym dla nas czasie. Daliście nam ogromne poczucie bezpieczeństwa, szacunku i troski. Dziękujemy..

--

16 lipca, 2020

Jeszcze raz chciałbym podziękować za organizację uroczystości pogrzebowych mojej Ciotki Heleny Lidii Choteckiej. Chciałbym również podziękować zespołowi , osobom biorących udział w ceremonii na cmentarzu. Dzięki ich postawie, zachowaniu itp. ta smutna ceremonia nabrała wyższego wymiaru. Bardzo dziękuję w imieniu rodziny Choteckich.

Bogusław Chotecki

12 stycznia, 2021

Śmierć bliskiej osoby jest bardzo trudnym doświadczeniem, na które nie jesteśmy gotowi. Dlatego tą
drogą pragniemy serdecznie podziękować Zakładowi Pogrzebowemu “Apokalipsa”, a zwłaszcza Pani
Ani za życzliwość, zrozumienie i ogromny trud włożony w załatwienie wszystkich niezbędnych
formalności, oraz perfekcyjne przygotowanie ceremonii pożegnania oraz pogrzebu Śp. Małgorzaty
Urbaniak.
Pani Ania swoim ciepłem oraz zaangażowaniem nie szczędziła nam swojego czasu i serca, aby cała
oprawa, w tym trudnym czasie pandemii wykonana została na najwyższym poziomie z dbałością o
najdrobniejsze szczegóły. Służyła nam pomocą bez względu na porę dnia czy nocy udowadniając, że
pieniądze ie są najważniejsze.
Dziękujemy również pracownikom zakładu ‘Apokalipsa” za pełen profesjonalizm oraz szacunek
oddany zmarłej.

Iwona Juraszek

22 kwietnia, 2021

Serdecznie dziękuję pracownikom Zakładu Pogrzebowego „Apokalipsa” w Legionowie za profesjonalne przygotowanie pogrzebu mojego taty, Kazimierza Nizińskiego. Państwa wsparcie we wszystkich kwestiach formalnych i organizacyjnych było nieocenione.

Ewa Nizińska

3 maja, 2021

Szanowni Panstwo, bardzo dziekuje za zorganizowanie dla mnie tak smutnej uroczystosci. Wszystkie sprawy zostaly zalatwione zgodnie z ustaleniami , nie musialam przebyc w tak trudnym czasie dla mnie i rodziny tej drogi formalnosci ,organizacji .Jestem zarowno ja ,jak i zgromadzeni zalobnicy pod wrazeniem wielkiej kultury ,szacunku i zachowania w szczegolnosci Panow obslugujacych uroczystosc na calej ostatniej drodze mojej ukochanej Mamy. Janiny Glazewskiej . Z takim szacunkiem i elegancja wniesiono trumne do kosciola , odbierano i ukladano wience i wiazanki od zalobnikow ,nastepnie Ci Panowie z wielka powaga i szacunkiem stali w bliskosci trumny. Pieknie i ze smakiem ulozono wience na plycie grobu.Najdrobniejsze szczegoly ,jak pojemnik z ziemia ,dyskretna muzyka byly przygotowane i wykonane z eleganncja ,taktem i empatia przez Panstwa firme .Pogrzeb mojej ukochanej Mamy byl 9 marca 2019 i w tym samym dniu otrzymalismy wiadomosc o smierci ojca mojego meza. Bedac pod wrazeniem dzialania Panstwa ,wszechstronnej pomocy i kultury rodzina postanowila skorzystac z uslug Panstwa firmy .
Bardzo dziekuje za wszystko

Danuta Jozwiak

15 marca, 2019

Z całego serca pragnę podziękować za profesjonalne zorganizowanie uroczystości pogrzebowej mojej Mamy. Od samego początku tj. od momentu zabrania zwłok aż do wyjścia z sali po konsolacji wszystkie sprawy załatwiane były szybko, dyskretnie i perfekcyjnie. Na każdym etapie spotykałam się z dużą kulturą osobistą, taktem oraz profesjonalizmem pracowników zakładu.
Jeszcze raz serdecznie dziękuję

Anna z Rodziną

15 czerwca, 2019

Chciałam Państwu serdecznie podziękować. Wasz profesjonalizm i zrozumienie są z Wami od momentu wejścia do Waszego zakładu aż do końca ceremonii. Jestem naprawdę szczerze zachwycona Waszym podejściem do tej smutnej dla każdego chwili. Jeszcze raz serdecznie dziękuję.

---

8 lipca, 2019

W imieniu własnym oraz mojego Taty i brata pragnę Państwu gorąco podziękować
za przygotowanie oraz realizację pogrzebu mojej Mamy śp. Kamili Frenkiel– Mortka, który odbył  się w dniu wczorajszym w Warszawie na cmentarzu Północnym.
Dziękuję przede wszystkim za taktowną obsługę Pani w biurze Zakładu Pogrzebowego w Legionowie, Panom za profesjonalne zachowanie i pracę wczoraj w Kościele i na cmentarzu. 
Dziękuję, że byli Państwo z nami w tak trudnym dla nas czasie. 
Dorota Mortka

9 stycznia, 2020

Witam dziękuję w imieniu najbliższej rodziny za profesjonalne zorganizowanie uroczystości pogrzebowej mojej BABCI, szczególne podziękowania dla Pani z biura w Nowym Dworze Mazowieckim. Pozdrawiam Krzysiek

Krzysiek

6 sierpnia, 2018

W imieniu brata i własnym chciałbym podziękować za sprawną organizację i bardzo kulturalną obsługę pogrzebu naszej mamy Reginy Rutkowskiej. Serdecznie pozdrawiamy,

Jerzy i Bogusław Rutkowscy.

10 sierpnia, 2018

Bardzo dziękuję wszystkim Pracownikom Zakładu Pogrzebowego Apokalipsa w Legionowie za wszechstronną pomoc przy organizacji pogrzebu Mamy (30.10.2018 r.). Profesjonalizm w każdym calu – na każdym etapie – super organizacja, dyskrecja i takt. Zadbaliście Państwo o każdy szczegół, wykazując przy tym bardzo dużo zrozumienia, cierpliwości i ciepła. Dziękuję, gratuluję jakości usług i oferty. 

Zbigniew Ostrowski

16 listopada, 2018

Pragnę bardzo podziękować za wsparcie, wszechstronną pomoc, takt, kulturę, mądrość i wielkie serca w przeprowadzeniu Nas w tych bardzo trudnych momentach . Od 17.11 do 23.11.2018 wszyscy Państwo otaczali nas wsparciem, pomocą i szczególną opieką. Ciepłe, pełne empatii słowa, zachowania ze strony Pani Anny i Pani Lidii, a w tym profesjonalne prowadzenie – to po prostu DAR. Panowie – zaangażowani, profesjonalni, kulturalni, pełni szacunku – dziękujemy za wyjątkową wspaniałą, ostatnią posługę. Dziękujemy, również tym osobom, których nie widzieliśmy, a były zaangażowane. To dzięki Wszystkim Państwu, ostatnie pożegnanie było uroczystością pełną szyku i elegancji. Życzymy Wszystkim Państwu, wytrwałości i sukcesów. 

Dorota Smeja z rodziną

4 grudnia, 2018

Szanowni Państwo, nigdy dotąd nie spotkaliśmy tak profesjonalnej firmy. Niespotykany profesjonalizm poczynając od właścicielki a kończąc dosłownie na każdym z pracowników. Każdy z mężczyzn biorących udział w uroczystości bardzo uczynny, uprzejmy, taktowny, spokojny i cierpliwy, potrafiący zachować się w chwilach tak trudnych dla rodziny. Właścicielka – brak słów by wyrazić opinię o tej Pani i jednocześnie wyrazić jej wdzięczność. Najwyższy poziom, najwyższa klasa, szyk na najwyższym poziomie. Cóż jeszcze można dodać?

--

20 czerwca, 2018

Szanowni Państwo, nie wiem z jakiego powodu do dnia dzisiejszego nie ukazało się moje podziękowanie. Spróbuję więc raz jeszcze. Jak dotąd nie spotkałem tak profesjonalnej firmy pod każdym względem. Właścicielka firmy – brak słów by opisać jej profesjonalizm, zaangażowanie i podejście do klienta. Pracownicy – bardzo kulturalni, cierpliwi, uprzejmi, zaangażowani i potrafiący zachować się w każdym momencie uroczystości. Wszyscy pracownicy wykazali się ogromnym szacunkiem dla zmarłego, rodziny i uczestników pogrzebu. To dzięki Wam drodzy Państwo ostatnie pożegnanie stało się pełną szyku i elegancji uroczystością.

Jarosław Olszewski

21 czerwca, 2018

Pragnę z serca podziękować za niezwykle profesjonalną, ciepłą, pełną kultury, taktu, zaangażowania obsługę uroczystości pogrzebowej mojego Brata Marka, która miała miejsce w dniu 5 lipca br
Odnieśliśmy wrażenie jakby Państwo obsługiwali kogoś najbliższego i jakby ta posługa była jedyna, najważniejsza. Proszę wierzyć, że jest to ogromnie cenne, zapewniające spokój i poczucie bezpieczeństwa. w tak trudnej chwili jaką jest pogrzeb. Czyniliście Państwo wszystko w sposób po prostu dotychczas niespotykany.
Bardzo serdecznie dziękuję i życzę wytrwałości w tej odpowiedzialnej posłudze.

Lucyna Niewiadomska

6 lipca, 2018

Z całego serca pragnę złożyć ogromne podziękowania dla wszystkich pracowników Zakładu Pogrzebowego APOKALIPSA w Legionowie, za godny pochówek i profesjonalne zorganizowanie uroczystości pogrzebowych w dniu 23.06.2018 r. dla mojej mamy Marii Dauksz. Szczególne podziękowania składam na ręce Pani Ani jak też Pani Lidii za okazałe serca, życzliwość i ciepłe słowa wsparcia, które tak bardzo pomogły nam przejść przez ten trudny okres, jakim jest pożegnanie ukochanej i najbliższej osoby.
Jeszcze raz za wszystko serdecznie dziękuję

Izabela Dauksz wraz z tatą Wiesławem Dauksz

18 lipca, 2018

W imieniu własnym i całej naszej rodziny składam Właścicielom i Pracownikom Zakładu APOKALIPSA najszczersze podziękowania za zorganizowanie pogrzebu mojej ukochanej Babci Władysławy Barszczewskiej. W naszej pamięci na zawsze pozostanie niezwykłe dostojeństwo całej uroczystości. Państwa kultura osobista i estyma, z którą spotkaliśmy się na każdym etapie organizowania pogrzebu zasługuje na najwyższe wyrazy uznania.

Katarzyna Leleń

24 kwietnia, 2018

Chcę serdecznie podziękować calej ekipie ktora uczestniczyla 7 maja 2018r. w smutnej dla mnie uroczystosci pogrzebowej .Poczawszy od Panów ktorzy przyjechali po moja Mamę aż do samego pochówku pomagali mi wspolczujacy wspaniali ludzie. Jestem w szoku że tak mlodzi pracownicy sa takimi profesjonalistami w tym nie łatwym zawodzie. Pani Dorota jest cudowną kobietą ktora potrafiła wszystko wspaniale zorganizowac. Balam sie tej uroczystosci ale dzieki Wam wszystko stalo sie o wiele latwiejsze. Jeszcze raz serdecznie dziękuję

Malgorzta Czarnecka

16 maja, 2018

Wszystkim pracownikom zakładu w Legionowie składam serdeczne podziękowania za zorganizowanie pogrzebu naszego męża , taty i dziadka Państwa życzliwość, kultura osobista,,zaangażowanie oraz ogromny profesjonalizm pozwolił nam przejść ten trudny czas jakim jest pożegnanie najbliższej osoby. Dziękujemy za sprawność działania ,za elegancję, godne zachowanie zespołu wykonującego usługę pochówku. Empatia, elegancję, cała oprawa pogrzebu budziło szacunek i podziw osób biorących udział w pogrzebie.
Wieńce i wiązanka wykonane z niezwykłą starannością, ściśle wg naszych próśb. Kwiaty piękne ,świeże wyjątkowo dobrze zniosły upał jaki tego dnia panował. Pani Aniu dziękujemy za uśmiech ,wyrozumiałość i cierpliwość i wsparcie .Jeszcze raz wielkie dzięki dla wszystkich pracowników. Życzymy dalszego rozwoju i doskonalenia 

Maryla, Piotr ,Iwona Jaszczak

7 czerwca, 2018

W imieniu swoim i całej rodziny pragnę podziękować Państwu za taki szyk, klasę, cierpliwość i intymność jaką Państwo obdarzyli nas – rodzinę mojej Babci Kazimiery Bałackiej. Trudno życzyć sobie takich przeżyć ale jeśli Bóg ześle nam to doświadczenie to wszystkim gorąco polecam Państwa opiekę, począwszy od formalności, poprzez uroczyste pożegnanie, do organizacji uroczystości na cmentarzu. To jest coś więcej niż profesjonalizm… to jest służba ludziom cierpiącym i rozżalonym z powodu śmierci kogoś bliskiego….Bardzo dziękuję !

---

13 czerwca, 2018

W imieniu własnym oraz rodziny pragniemy wyrazić słowa wdzięczności i uznania dla Zakładu APOKALIPSA za pomoc, zrozumienie oraz przeprowadzenie w dniu 21 października 2017 roku uroczystości pogrzebowej mojej mamy Aliny Szymańskiej.Profesjonalne podejście pracowników bardzo pomogło rodzinie w tych trudnych chwilach.Każdy szczegół pochówku był zorganizowany godnie i z najwyższą starannością.Oraz wielkie podziękowania dla Właścicieli za wyrozumiałość i okazaną empatię.

Rodzina Szymańskich

25 października, 2017

Składamy najserdeczniejsze podziękowania za przeprowadzenie pogrzebu mojej ukochanej mamy Natalii Jagiełło, który odbył się 23 października 2017 r. Dziękujemy przemiłej Pani, która przyjmowała nas w dniu w którym przyjechaliśmy do zakładu pogrzebowego za cierpliwość, pocieszenie i wyrozumiałość kiedy leciały łzy…. Dzięki Państwu mogliśmy ten dzień przeżywać bez żadnych obaw organizacyjnych….Dziękujemy za przepiękne przygotowanie mamy w tą ostatnią drogę…

Rodzina Jagiełło

30 listopada, 2017

Chciałbym podziękowac za pomoc w organizacji pogrzebu mojej babci. Państwa wiedza i zaangażowanie pomogły mi w sprawnym załatwieniu wszelkich formalności związanych z pogrzebem. Sam bym sobie z tym nie poradził. Dlatego będę polecał wszystkim wasze usługi. Pozdrawiam i jeszcze raz dzięki !!!

---

16 grudnia, 2017

Serdeczne podziękowanie dla kierownictwa i pracowników zakładu pogrzebowego APOKALIPSA za profesjonalizm w każdym calu,oraz godne traktowanie zmarłych w tak trudnych chwilach dla rodziny.Jeszcze raz bardzo dziękuje jesteście wspaniali.

---

24 stycznia, 2018

Szczera podziękowania dla firmy Apokalipsa za przygotowanie uroczystości pogrzebowych, Kazimierza Wróbla. Szczególne wyrazy wdzięczności dla Pani Lidii, za jej profesjonalizm, zaangażowanie, wsparcie, oraz za życzliwość w tak trudnych dla nas chwilach.

Ewa Stankiewicz

18 czerwiec, 2016

Dziękujemy za ceremonię pochówku Haliny Tatarskiej w dniu 12.09.2016r,pelen profesjonalizm i wielkie zaangażowanie. Firma godna polecenia. W imieniu synów, synowej i rodziny zmarłej serdecznie dziękuję.

Alina Kowalska

14 września, 2016

Składam serdeczne podziękowania zakładowi Apokalipsa w Nowym Dworze Mazowieckim, wszystkim Pracownikom, a w szczególności pani Anicie za okazane wsparcie, profesjonalizm i wysoką jakość świadczonych usług. Spotkałam się tam z pełnym zrozumieniem, profesjonalnym i pełnym szacunku podejściem do drugiego człowieka.

KAROLINA PYTA

20 listopada, 2016

Chciałabym bardzo serdecznie podziękować za godny i profesjonalny pochówek mojego Taty Andrzeja Litnera który odbył się 19 stycznia 2017 roku, oraz za cierpliwość i wyrozumiałość w załatwieniu formalności.

Rodzina Litner

20 stycznia, 2017

Na szczęście istnieją jeszcze ludzie, dzięki którym tak trudne chwile mogą być znoszone łatwiej. Każdy szczegół pochówku był zorganizowany godnie i z najwyższą starannością. Apokalipsa zatroszczyła się o wszystko zgodnie z naszymi oczekiwaniami.

Danuta Lewandowska

28 stycznia, 2016

W imieniu własnym i rodziny, chciałabym podziękować firmie pogrzebowej „APOKALIPSA” za profesjonalne podejście do sprawy związanej z pogrzebem. Dziękujemy Panowie za okazanie wielkiego współczucia, taktownego podejścia oraz delikatności w tak trudnych chwilach dla nas. Dziękujemy!

Agnieszka Wojcieska

26 lutego, 2015

Składamy serdeczne podziękowania właścicielom i pracownikom firmy „Apokalipsa”. za pełen profesjonalizm, jak również osobiste zaangażowanie w organizację uroczystości pogrzebowych naszego taty w dniu 23 stycznia w Laskach. Wielkie dzięki i wszystkiego najlepszego dla całego waszego zespołu.

Mariola Peczyńska

5 marca, 2015

Bardzo Państwu dziękujemy za organizację uroczystości pogrzebowych mojego Brata Stryjecznego Ignacego Lebiedzińskiego. Jestem w pełni usatysfakcjonowany poziomem usługi.

Marek Lebiedziński

14 kwietnia, 2015

Chciałbym przekazać na Państwa ręce moc serdecznych podziękowań za zaangażowanie, za wyrozumiałość i cierpliwość oraz za profesjonalizm jakimi się Państwo wykazali podczas organizacji uroczystości pogrzebowych śp. Stanisława Jóźwiaka.

Rodzina Jóźwiaków

20 sierpnia, 2015

Szanowni Państwo, dziękujemy za dzisiejszą ceremonię, pełen profesjonalizm i wielkie zaangażowanie, firma godna polecenia, w imieniu rodziny, dziękuję. Monika Kołpaczewska

MONIKA KOŁPACZEWSKA

25 czerwca, 2014

Z usług tego zakładu korzystałam trzy razy.Apokalipsa prowadziła ceremonię pogrzebową bardzo bliskich mi osób – rodzice i siostra.Nie wyobrażam sobie by inny zakład pogrzebowy zrobił to lepiej.Obsługa profesjonalna a pani Ania Sarnowska brak mi słów pochwały. Pani Aniu jest Pani wielka dziękuję za pomoc.

Ola Pierozynska

25 kwietnia, 2014

W imieniu własnym oraz rodziny chcielibyśmy wyrazić słowa wdzięczności i uznania dla firmy Apokalipsa za przygotowanie oraz przeprowadzenie ceremonii pogrzebowej naszej zmarłej, która była matką, teściową, babcia… OBSŁUGA MIŁA, FACHOWA, RZECZOWA, PERSONEL SPRAWNY, ATMOSFERA MIMO PRZYKREGO ZDARZENIA PRZESYMPATYCZNA! GORĄCO POLECAMY I SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA POMOC

R.M. Niewczas

5 stycznia, 2014

Wszystkim z zespołu „Apokalipsa” ogromne Bóg zapłać za staranność, oddanie i bezbrzeżny profesjonalizm w dniu pogrzebu mojej mamy. Sprawiliście, że ten ostatni ziemski szlak mamy wyglądał tak jak zapewne ona sama go sobie wyobrażała. „Nie czekajcie na mnie, nie wrócę, Nie spieszcie się, ja poczekam”.

Sylwia Wiązowska

12 września, 2013

W imieniu rodziny słowa podziękowania dla firmy APOKALIPSA za profesjonalne załatwienie spraw związanych z pogrzebem mojego brata. Wyrazy wdzięczności młodym pracownikom za delikatność, takt, współczucie i obsługę. Gratuluję takich współpracowników.

Irena Pawlak

7 kwietnia, 2013

W imieni całej rodziny, serdecznie dziękuje za profesjonalne załatwienie spraw związanych z pogrzebem teściowej. wyrazy wdzięczności Pani Ani, młodym pracownikom za takt i współczucie.Gorąco dziękuje za okazane zrozumienie. Wyrazy uznania Renata Niewczas

Renata Niewczas

4 stycznia, 2014

Bardzo Dziękujemy za zorganizowanie tak przykrej uroczystości jak śmierć mojej jedynej ukochanej wnuczki za okazanie w spółczucia dziękuje bardzo całemu zakładowi Apokalipsie i na pewno będę z niej korzystać i polecać innym Kurkowska

Renata Kurkowska

6 kwietnia, 2013

Serdecznie dziękuję za taktowne i tzw. “ludzkie podejście” w tak trudnych dla mnie chwilach związanych ze śmiercią mojej kochanej mamy.

Edyta Kucharska

5 kwietnia, 2013

W imieniu całej rodziny serdecznie dziękuję panom obsługującym pogrzeb mojej cioci,za profesjonalizm, zaangażowanie oraz miłą obsługę

Irenausz Holender

19 kwietnia, 2013

W imieniu własnym oraz rodziny pragnę wyrazić słowa wdzięczności i uznania dla firmy Apokalipsa za przygotowanie oraz przeprowadzenie ceremonii pogrzebowej mojego Taty. Gorąco dziękujemy za okazane, w tak trudnych dla nas chwilach, zrozumienie, współczucie oraz pełny profesjonalizm.

Magda Pepłońska

11 września, 2013

Szanowni Państwo, w imieniu mojej Mamy, 
Heleny Rokickiej, oraz w swoim 
własnym chciałam bardzo 
serdecznie podziękować 
Państwu za życzliwą i 
profesjonalną usługę w tych 
bardzo smutnych i trudnych dla nas chwilach. Chciałybyśmy szczególnie podkreślić wyczucie i empatię p. Lidzi, która doskonale potrafiła znaleźć właściwe słowa i ton w rozmowie z nami, a także wszystko jasno przedstawić i wyjaśnić. Było dla nas ważne, że cała uroczystość przebiegła zgodnie z naszym życzeniem, tak jak to zostało z Państwem umówione. Proszę przekazać też specjalne podziękowania pracownikom, którzy byli z nami na cmentarzu, za ich takt, punktualność i za to, że o wszystkim pamiętali.

Karolina Rokicka

20 czerwca, 2013

“Pragnę serdecznie podziękować za pomoc w godnym pożegnaniu mojej teściowej.Sprawne i profesjonalne podejście pracowników bardzo pomogło rodzinie w tych trudnych chwilach. “

Grażyna Bieńkowska

10 września 2011

“W imieniu całej rodziny chciałam serdecznie podziękować za miłą obsługę i pomoc Pani w biurze oraz za profesjonalne podejście w czasie ceremonii pogrzebowej Taty.”

Marta Okoń

19 września 2011

“Wyrażam słowa wdzięczności i uznania dla zakładu “Apokalipsa” w Legionowie za profesjonalne załatwienie wszystkich spraw związanych z pogrzebem mojego męża. Właściciele zakładu ze zrozumieniem podeszli do moich oczekiwań.Przedstawili bogatą ofertę, wspaniale zorganizowali przewóz do odległej miejscowości. Cały czas zachowywali się z taktem i delikatnością. Taka postawa pozwoliła mi w tak trudnej sytuacji zachować spokój wewnętrzny. “

Zofia Ćwiklińska

23 maja 2011

Scroll to Top